| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 6,0 - M 11 |
| Soket Karesi | 3/8” |
| Uzunluk | 384 mm |
| Boşta Devir | 250 RPM |
| Max.Tork | 5,0-28 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 75 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,9 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |



