| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 5,0 - M 9,3 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 384 mm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Max.Tork | 3,0-18 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,9 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |



