| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | 4,1-7,0 mm |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 180 mm |
| Boşta Devir | 550 RPM |
| Max.Tork | 1,5-10,0 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Ses | 76 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,77 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |



