| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,9 - M 6,4 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 380 mm |
| Boşta Devir | 900 RPM |
| Max.Tork | 0,7-6,5 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,6 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |



