| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,8 - M 5,8 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 227 mm |
| Boşta Devir | 1,800 RPM |
| Max.Tork | 0,5-4,5 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,11 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |



