| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,2 - M 4,2 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 193 mm |
| Boşta Devir | 2,000 RPM |
| Max.Tork | 0,3-1,7 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 6 mm |
| Hava Tüketimi | 280 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,52 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |



